Результативність роботи викладача спеціальних дисциплінЗібіцького Юрія Євгенійовича

Illustration
Illustration
Illustration

Підготовка учня групи СЕ – 313 Коновалова Сергія, який посів ІІІ місце у конкурсі фахової майстерності з професії «Електрогазозварник» у 2015 – 2016 н. р. серед учнів ПТНЗ Харківської області.
Методична розробка лабораторно – практичної роботи за темою «Вивчення особливостей зварювання чавуну. Визначення твердості металу шва, а також твердості в навколошовній зоні» посіла 6 – е місце у обласній виставці – огляді інформаційно-методичних матеріалів серед закладів ПТНЗ Харкова і Харківської області з професії «Електрогазозварник» у 2015 – 2016 н. р.
Методична розробка і проведення відкритого уроку професійно- теоретичної підготовки за темою «Типи різаків та їх будова» з професії «Електрозварник ручного зварювання» у 2015 – 2016 н. р.
Розробка тестових завдань до ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ Харкова і Харківської області у 2015 – 2016 н. р.
Методична розробка і проведення відкритого уроку професійно- теоретичної підготовки за темою «Балони для стиснених, зріджених та розчинених газів» з професії «Електрозварник ручного зварювання» у 2017 – 2018 н. р.
Підготовка учня групи АЗ – 315 Колісника Сергія Андрійовича, який посів IV місце у конкурсі фахової майстерності з професії «Електрозварник ручного зварювання» у 2017 – 2018 н. р. серед учнів ПТНЗ Харківської області.
Методична розробка уроку професійно-теоретичної підготовки за темою «Основні і додаткові параметри режиму зварювання» посіла ІІІ місце на обласній виставці – огляді інформаційно-методичних матеріалів серед закладів ПТНЗ Харкова і Харківської області з професії «Електрогазозварник» у 2017 – 2018 н. р.
Методична розробка уроку професійно-теоретичної підготовки за темою «Газове зварювання трубопроводів зі сталі» посіла ІІ місце на обласній виставці – огляді інформаційно-методичних матеріалів серед закладів ПТНЗ Харкова і Харківської області з професії «Електрогазозварник» у 2018 – 2019 н. р.
Підготовка доповіді і виступ на обласному вебінарі Харківської області за темою «Представлення інформації при викладанні предметів професійної підготовки з використанням сучасних технологій» у 2021 – 2022 н. р.

Illustration
Illustration

Сертифікати та свідоцтва викладача (самовдосконалення та саморозвиток)