Плани виховної роботи 2023 - 2024 н. р.

План виховних заходів  на серпень 2020 р.

План виховних заходів на серпень 2023 р.

План виховних заходів  на вересень 2020 р.

План виховних заходів на вересень 2023 р.

План виховних заходів  на жовтень 2020 р.

План виховних заходів на жовтень 2023 р.

План виховних заходів  на листопад 2020 р.

План виховних заходів на листопад 2023 р.

План виховних заходів  на грудень 2020 р.

План виховних заходів на грудень 2023 р.

План виховних заходів  на січень-лютий 2021 р.

План виховних заходів на січень-лютий 2024 р.

План виховних заходів  на березень 2021 р.

План виховних заходів на березень 2024 р.

План виховних заходів  на квітень 2021 р.

План виховних заходів на квітень 2024 р.

План виховних заходів  на травень 2021 р.

План виховних заходів на травень 2024 р.

План виховних заходів  на червень 2021 р.

План виховних заходів на червень 2024 р.

Циклограма наказів з виховної роботина 2023 - 2024 навчальний рік

Серпень- Про організацію діяльності та контроль за навчально-виховним процесом в ліцеї.- Про організацію роботи з профілактики правопорушень та злочинності серед учнів.- Про організацію харчування дітей-сиріт, та дітей позбавлених батьківської опіки.- Про організацію роботи гуртків та клубів за інтересами, призначення їх керівників.- Про заборону тютюнопаління та формування здорового способу життя.- Про організацію роботи бібліотеки.- Про проведення Дня знань.- Про соціальний захист дітей-сиріт.
Вересень- Про організацію роботи з обдарованими дітьми.- Про здійснення соціально-педагогічного аналізу контингенту учнів з метою виявлення учнів, схильних до правопорушень вживання спиртних напоїв, наркотичних речовин.- Про склад Ради з профілактики правопорушень у навчальному закладі.- Про вивчення умов проживання важко вихованих учнів, дітей-сиріт, дітей із багатодітних, малозабезпечених, неблагополучних сімей.- Про стан планування та ведення документації в роботі з учнями педагогічних працівників.- Про закріплення працівників за школами району та області для проведення профорієнтаційної роботи.
Жовтень- Про роботу щодо запобігання правопорушень та злочинності.- Про організацію позаурочної діяльності в ліцеї.
Листопад- Про стан відвідування занять учнями ліцею.- Про роботу з вивчення та впровадження перспективного педагогічного досвіду з виховної роботи в ліцеї.
Грудень - Про стан виховної роботи в ліцеї.- Про організацію та проведення новорічних свят.- Про заходи щодо забезпечення безпеки учнів навчального закладу під час проведення новорічних свят.- Про підготовку та проведення Всеукраїнського тижня права.
Січень- Про стан виховної роботи в ліцеї за І – семестр 2020-2021 н. р.- Про формування громадсько-патріотичних якостей учнів в ліцеї педагогічними працівниками.
Лютий- Про роботу з профілактики правопорушень серед учнів із девіантною поведінкою.- Про організацію та проведення фестивалю-огляду самодіяльної творчості обдарованих учнів ліцею в обласному фестивалі «Подільські зорі».- Про організацію та проведення виставки виробів учнів декоративного-ужиткового мистецтва на Всеукраїнський конкурс «Знай і люби свій край».
Березень- Про стан профорієнтаційної роботи в ліцеї та заходи щодо її удосконалення.- Про стан відвідування занять учнями ліцею.
Квітень- Про результати участі здібних учнів в обласних та республіканських конкурсах.
Травень- Про підготовку та проведення декади вшанування пам’яті борців проти фашизму у Європі та річниці завершення Другої світової війни.- Про вивчення стану роботи морально-етичного виховання учнів в ліцеї.- Про організацію літнього відпочинку учнів ліцею.
Червень- Про результати виховної роботи з учнями.- Про підсумки роботи бібліотеки.- Про планування виховної роботи на наступний навчальний рік.