Аналіз роботи бібліотекиза 2022-2023 навчальний рік

Бібліотекар -

Бібліотека сприяє покращенню навчально-виховного процесу, працює в тісному контакті з педагогічним колективом, по мірі можливостей задовольняє інтереси читачів, враховуючи їх вікові особливості, виховує бережне ставлення до художньої літератури та підручників, прищеплює любов до книги.
Протягом 2022-2023 навчального року (до введення карантинних заходів) популяризувалась художня, методична, галузева та краєзнавча література. Книжковий фонд бібліотеки знаходиться у відкритому доступі. Бібліотека забезпечена технічними засобами: комп’ютерне оснащення з виходом до мережі Інтернет, ксерокс.

Забезпеченість підручникамиКнижковий фонд підручників, технічної, довідкової та художньої літератури складає 26177 примірників. Бібліотечний фонд підручників щорічно поповнюється необхідними екземплярами.Цьогоріч ми отримали:- 25 примірників «Основи слюсарної справи» А. Попова;- 25 примірників «Кулінарна справа. Технологія приготування їжі» Т. Стахич;- 25 примірників Електротехніка та основи електроніки» А. Гуржія та ін.

Навчальні підручники зберігаються окремо від художньої літератури. На всіх підручниках ставиться штамп бібліотеки закладу.
Перед початком навчального року здобувачі освіти отримали підручники у повному обсязі задля забезпечення навчального процесу. У приміщенні бібліотеки постійно проводиться робота по підтримці естетичного вигляду.

Робота з відвідувачами

Крім індивідуальної роботи, в бібліотеці проводяться масові форми роботи: вечори пам'яті, уроки реквієми, літературно-мистецькі подорожі, вікторини, які сприяють поглибленню знань і умінь, задоволенню творчих інтересів, розвитку здібностей, інтелекту учнів. Масова робота бібліотеки – це складова система роботи закладу. Використовуючи новітні інформаційні технології, було підготовлено і проведено мультимедійні години-презентації. Бібліотекар бере активну участь у проведенні різних заходів.
В бібліотеці оформлені постійно діючі книжкові виставки:- «Моя мала Батьківщина»;- «Україна у вогні»;- «Життя людини – найвища цінність».
Згідно з планом роботи на І семестр 2022-2023 навчального року були проведені такі заходи та бібліотечні уроки:- до міжнародного дня писемності;- «Життя без книги, що день без сонця» (до всеукраїнського дня бібліотек);- «У пам’яті й досі криваві ті дні» (до дня пам’яті Голокосту в Україні);- «Я жива, я буду вічно жити» (до 152-ї річниці від дня народження Л. Українки);- «Гортаю сторінки святої книги «Кобзаря»» (до пам’ятних днів Т. Г. Шевченка).
У цьому році ми брали участь в обласних конкурсах: - «Корифей українського театру» (до 177-ї річниці від дня народження І. Карпенка-Карого);- «Мріє, не зрадь» (заочний конкурс авторської поезії).
У рамках карантину Календар знаменних дат ми висвітлювали в онлайн форматі на сторінці бібліотеки у соціальній мережі Фейсбук.

Illustration
Illustration
Illustration