Результативність роботи викладача іноземної мови Науменка Віталія Васильовича

Illustration
Illustration
Illustration

Восени 2020 взяв участь в обласному конкурсі «Калейдоскоп педагогічних ідей» в номінації «Кращий блог».
Взяв участь у вебінарах на ресурсі «На урок». Зокрема, «Екскурсії до галерей та музеїв: ідеї для дистанційного навчання і не тільки» та «Використання онлайн-тестів під час дистанційного навчання». А також у чотирьох їхніх онлайн конференціях: «STEM, STEAM, STREAM: від концепції до практичного втілення», «Мотивація в освіті: інструменти, прийоми та принципи», «Підвищення кваліфікації вчителя: через самоосвіту до професійного зростання», «Сучасні уроки іноземної мови: прийоми та інструменти».
Під моїм керівництвом пошукова група у складі Фагуна Олександра Олександровича та Півторака Євгенія Дмитровича взяла участь у Всеукраїнській краєзнавчій експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» (тема роботи: «Земельна геральдика Поділля», де отримали диплом ІІ ступеня за напрямом «Духовна спадщина мого народу»).
Восени 2020 р. здобувачі освіти (гр. №№ 9, 11/12, 19, 20 та 21) були учасниками VII Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» з Англійської мови.
В лютому 2021 здобувачі освіти (гр. №№ 9, 11/12, 19, 20 та 21) були учасниками VIIІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» з Англійської мови. Ковальчук Назар здобув диплом переможця ІІІ ступеня.

Illustration

Сертифікати та свідоцтва викладача (самовдосконалення та саморозвиток)