МІЖЦИКЛОВА МЕТОДИЧНА КОМІСІЯ ГУМАНІТАРНОГО ТА ФІЗИЧНО-ВИХОВНОГО ЦИКЛУ

Illustration

ПІДВИЩЕННЯ ФАХОВОГО І МЕТОДИЧНОГО РІВНЯ
ЧЛЕНІВ МІЖЦИКЛОВОЇ МЕТОДИЧНОЇ КОМІСІЇ ГУМАНІТАРНОГО ТА ФІЗИЧНО-ВИХОВНОГО ЦИКЛУ

Єдина педагогічна тема міжциклової методичної комісії гуманітарного та фізично – виховного циклу: «Формування й розвиток життєвих компетенцій на уроках та позаурочний час шляхом упровадження сучасних педагогічних засобів та інструментів»

 • Прізвище, ім’я, по батькові

  Тема методичної проблеми

  Тема показового уроку/заходу

 • БанзелюкВолодимир Миколайович

  Розвиток граматичних навичок у процесі вивчення іноземної мови

  «Харчування за межами дому»

 • Кліщ Ігор Анатолійович

  Патріотичне виховання на уроках «Захист України»


 • Ковиженко Вячеслав Вікторович

  ІКТ на уроках історії

  «Лютнева революція 1917 року в Україні» (з використанням ІКТ)

 • Когутенко Людмила Дмитрівна

  Формування в молодого покоління національно – патріотичних поглядів, життєвих цінностей у виховному процесі

  Брейринг «Життя людини – найвища цінність»

 • Морозова Жанна Володимирівна

  Активізація навчально – пізнавальної діяльності шляхом використання інноваційних засобів та інструментів


 • Пона Анастасія Юріївна

  Підвищення результативності та якості освітнього процесу на уроках української мови та літератури шляхом використання інноваційних педагогічних засобів та інструментів

  «Ступені порівняння прикметників» (з використанням ІКТ)

 • Привалов Олександр Аркадійович

  Формування здоров’язберігаючої компетентності на уроках фізичної культури

  «Волейбол. Нижня передача м’яча. Подача м’яча»

 • Пришляк Ольга Анатоліївна

  Упровадження сучасних технологій – шлях до формування читацької компетентності на уроках зарубіжної літератури


ПЛАН РОБОТИМІЖЦИКЛОВОЇ МЕТОДИЧНОЇ КОМІСІЇ ГУМАНІТАРНОГО ТА ФІЗИЧНО – ВИХОВНОГО ЦИКЛУНА 2023 – 2024 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Засідання міжциклової методичної комісії гуманітарного та фізично – виховного циклу

Засідання №1, 31 серпня 2023 р.
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:1. Аналіз роботи міжциклової методичної комісії викладачів за минулий 2022 – 2023 н. р.2. Обговорення та затвердження плану роботи міжциклової методичної комісії на 2023 – 2024 н. р. відповідно до методичних рекомендацій МОН України з урахуванням воєнного стану. 3. Опрацювання нормативних документів МОН України та інструктивно – методичних матеріалів щодо вивчення навчальних предметів у 2023 – 2024 н. р. 4. Розгляд пакету навчально – плануючої документації5. Надання інформації щодо показових уроків / заходів на 2023 – 2024 н. р. та матеріалів за попередній навчальний рік.6. Оформлення та структура робочої освітньої програми. Ознайомлення з методичними рекомендаціями щодо оформлення та ведення класних журналів.7. Критерії оцінювання навчальних досягнень.8. Організація дистанційної та змішаної форм навчання як сучасної освітньої технології в умовах воєнного стану. Погляд на переваги та проблеми. Огляд основних онлайн-інструментів.

Засідання №2, 19 жовтня 2023 р.
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:1. Організація та проведення декади. 2. Планування роботи з обдарованими дітьми. Обговорення плану про підготовку учнів та проведення І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, конкурсу знавців української мови імені П. Яцика, мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка, творчих конкурсів. 3. Предметний інтенсив: уроки англійської в сучасних умовах.4. Способи запобігання психологічної травматизації учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану. 5. Онлайн-олімпіади як інструмент всебічного розвитку дитини.6. Організація самоосвіти вчителів, обговорення та затвердження методичних проблем, над якими будуть працювати викладачі у 2023 – 2024 н. р. 7. Знайомство з новинками методичної літератури та освітніми порталами, інтернет-ресурсами. Підвищення фахової майстерності.8. Методичні рекомендації щодо проведення уроків з волейболу, баскетболу.9. Аналіз здоров’я і фізичної підготовки учнів: результати медичного огляду; результати тестування.10. Про впровадження та ефективне використання функціоналу сучасних гаджетів на уроках фізичної культури та предмету «Захист України».11. Застосування інноваційних технологій на уроках фізичної культури та моделювання сучасного уроку в умовах дистанційного та змішаного навчання.12. Методичні рекомендації до проведення уроків з дітьми віднесеними до підгот., спец. груп.

Засідання №3, 16 листопада 2023 р.
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:1. Результативність у проведенні Всеукраїнському конкурсі з української мови ім. П. Яцика, мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка.2. Сучасні інтернет – ресурси для організації ефективного навчання в у мовах сьогодення.3. «Читати корисно, модно, престижно!» – розвиток читацької компетентності на уроках зарубіжної літератури.4. Сучасні тенденції до викладання гуманітарних та фізкультурно – оздоровчих дисциплін.5. Підготовка до ДПА та НМТ – 2024.6. Проведення руханок, бесід та класних годин щодо пропагування здорового способу життя.7. Обговорення та уточнення плану спортивно – масових заходів на 2-й семестр.8. Підготовка та проведення виховних заходів у школі до Дня збройних сил України. 9. План підготовки збірної команди ліцею по волейболу (хлопці).10. Формування здоров'язберігаючих навичок та вмінь під час уроків фізичної культури, та спортивно – масових заходів.11. Обговорення тем самоосвіти та методичних знахідок.

Засідання №0, 00 місяць 202_ р.
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:1. 

Засідання №0, 00 місяць 202_ р.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
1.

ПЛАН ДЕКАДИМІЖЦИКЛОВОЇ МЕТОДИЧНОЇ КОМІСІЇ ГУМАНІТАРНОГО ТА ФІЗИЧНО – ВИХОВНОГО ЦИКЛУ НА 2023 – 2024 НАВЧАЛЬНИЙ РІК