Результативність роботи викладача історії України та всесвітньої історіїКовиженка Вячеслава Вікторовича

Illustration
Illustration
Illustration

Особисті досягнення

● І місце на обласному літературному конкурсі "Поетичний зорепад", номінація "Твори малої прози"● Опубліковано інформаційний довідник "Історія нашої держави у назвах вулиць міста Гнівань"● І місце на обласному етапі Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина-Україна», напрямок експедиції «Козацькому роду нема переводу».

Участь у конкурсах

2014● Учасники всеукраїнської історико-краєзнавчої акції учнівської та студентської молоді «А ми тую славу збережемо»
2015● XV Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, що проходить під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!»
2016● Участь у третьому обласному конкурсі медіа загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів. Висвітлення в фотографіях знаменних подій з історії національного державотворення в рідному краї. В номінації: «Кращий фоторепортаж»● XVI Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, що проходить під гаслом: «Об’єднаймося ж, брати мої!», «Вітчизна – це не хтось і десь, Я – теж Вітчизна» Номінація «Історія України і державотворення»
2017● XVIІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, що проходить під гаслом: «Об’єднаймося ж, брати мої!», конкурсна робота: «Гуртуймося, Братове-Українці! Лиш через терни шлях веде до зір» (В. Шовкошитний). Номінація «Історія України та державотворення»
2018● "Моя Батьківщина. 1030-річчю хрещення Київської Русі присвячується"● Обласний літературний конкурс "Поетичний зорепад." Номінація "Твори малої прози" Назва: "Константа" (І місце)● XVІIІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, що проходить під гаслом: «Об’єднаймося ж, брати мої!», в номінації «Історія України і державотворення» на тему: "Духовна святиня рідного міста"
2019● Участь в 13 всеукраїнському конкурсі мультимедійних проектів "Врятувати від забуття". Назва роботи "Український Одісей"● XIX Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, що проходить під гаслом: «Об’єднаймося ж, брати мої!», конкурсна робота: «Ради тебе перли в душу сію, ради тебе мислю і творю…» (В.Симоненко). Номінація «Історія України та державотворення» (про Петра Івановича Ніщинського)
2020● XХ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, що проходить під гаслом: «Об’єднаймося ж, брати мої!» в номінації «історія України і державотворення» на тему: «Торуй свій шлях – той, що твоїм назвався, той, що обрав тебе навіки вік» (В.Стус)
2022● XХІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, що проходить під гаслом: «Об’єднаймося ж, брати мої!» в номінації «історія України і державотворення» на тему: «Заради честі, миру і майбутнього України»
2023● Всеукраїнська експедиція учнівської молоді «Моя Батьківщина-Україна», напрямок експедиції «Козацькому роду нема переводу». Дослідницький проект «Черленківська спадщина»

Сертифікати та свідоцтва викладача (самовдосконалення та саморозвиток)