Гніванський професійний ліцей

Чому варто обирати Гніванський професійний ліцей?

Перша причина

Кожен абітурієнт повинен визначитися з вибором навчального закладу для подальшого навчання, щоб здобути фах, який дасть перспективи в житті. Але майбутнє не побудуєш тільки на тому, що визначишся у своїй «сродній праці», — її ще потрібно належно освоїти. Наш педагогічний колектив допоможе в цьому питанні, направить та покаже шлях у професійне зростання!

Гніванський професійний ліцей

Чому варто обирати Гніванський професійний ліцей?

Друга причина

Наш заклад дотримується високих стандартів в освіті, прагне інтегруватися в сучасний міжнародний простір, застосовувати провідні технології в здобутті знань та розвитку професії.

Гніванський професійний ліцей

Чому варто обирати Гніванський професійний ліцей?

Третя причина

Утім сам по собі вибір закладу ще нічого не гарантує. Головне — хто забезпечуватиме якісне здобуття знань. І тут у нашого ліцею ще одна, чи не найвагоміша, перевага — професійний та вправний педагогічний колектив.

Гніванський професійний ліцей

Чому варто обирати Гніванський професійний ліцей?

Четверта причина

Щодо обраного фаху... Гніванський професійний ліцей пропонує досить широкий спектр спеціальностей: «Водій автотранспортних засобів (категорія «С»). Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», «Електрогазозварник. Рихтувальник кузовів автомобілів», «Кухар. Кондитер. Офіціант», «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Водій автотранспортних засобі (категорія «С»). Машиніст крана автомобільного. Машиніст крана (кранівник)» та інші.

Гніванський професійний ліцей, професії
Гніванський професійний ліцей, правила прийому
Гніванський професійний ліцей, інформація вступнику
Гніванський професійний ліцей, онлайн-заявка
Гніванський професійний ліцей, дистанційне навчання
Гніванський професійний ліцей, розклад занять
Гніванський професійний ліцей, ЗНО/ДПА
Гніванський професійний ліцей, фотоархів

Актуальні новини нашого ліцею

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Наша адреса

23310, вулиця Промислова, 2 м. Гнівань, Тиврівський районВінницька область

Телефон

(0435) 53-36-72

E-mail

ten.rku%40yecilforpving

ТРАНСПОРТНЕ СПОЛУЧЕННЯ

Маршрутне сполучення з Вінниці:

"Вінниця-Гнівань", "Вінниця-Сутиски", "Вінниця-Ворошилівка" за розкладом: щопівгодини з м. Вінниця від зупинки "Електромережа" до зупинки "Авантаж" в м. Гнівань.
"Вінниця-Грижинці" - з м. Вінниця від зупинки "Електромережа" до зупинки "Ліцей" за розкладом: 6:20, 7:50, 10:00, 12:45, 14:15, 15:45, 18:00 в м. Гнівань.

Залізничне сполучення:

IllustrationIllustrationIllustrationIllustrationIllustrationIllustrationIllustrationIllustrationIllustrationIllustrationВШОIllustration